PL / EN

KARIERA

Specjalista ds. sprzedaży

Chciałbyś
pracować z nami?

Nie ma oferty dla Ciebie?
Jesteśmy elastyczni i otwarci na rozmowę. Skontaktuj się z nami już teraz!

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy przy sprzedaży projektów reklamowych i szkoleniowo- konferencyjnych.
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Sielecka 35.

Wymagania:

  • umiejętność zdobywania klientów,
  • mile widziane doświadczenie pracy w telefonicznej obsłudze klienta,
  • bardzo wysoka komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • znajomość specyfiki sprzedaży produktów reklamowych online,
  • doświadczenie pracy w zespołach sprzedaży b2b i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi środowiska komputerowego,
  • kreatywność i pomysłowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
  • wysoka umiejętność organizacji pracy.

Główne obowiązki:

  • sprzedaż produktów Wydawnictwa,
  • aktywnie pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • praca w biurze oraz spotkania z klientami.

Oferujemy pracę w miłym i prężnie rozwijającym się zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
Akceptowane będą tylko pliki w formacie PDF nazwane wg następującego schematu: imię.nazwisko.cv.pdf i imię.nazwisko.list.pdf. W temacie maila prosimy o wpisanie sformułowania „rekrutacja SPEC.”.

W CV prosimy o podanie numer telefonu do kontaktu oraz zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).”

Firma zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.