PL / EN

USŁUGI

infrastruktura

Strategiczne doradztwo komunikacyjne

W naszych kompetencjach znajduje się doradztwo komunikacyjnym dla firm oraz instytucji działających na rynku kolejowym, infrastrukturalnym oraz transportu publicznego. Usługi te realizujemy we współpracy z konsultantami z Komunikator Public Relations.

Dzięki zapleczu analitycznemu Zespołu Doradców Gospodarczych TOR konsultanci Komunikatora dobrze rozumieją zarówno potrzeby klientów, jak i rynkowy kontekst, w jakim funkcjonują nasi partnerzy. Dzięki doświadczeniu pracy w mediach, wiodących sieciowych agencjach public relations oraz spółkach giełdowych oraz bezpośredniemu dotarciu do branżowych liderów opinii jesteśmy w stanie pomagać wyjątkowo skutecznie.

Coraz więcej przedsiębiorstw, również z rynku kolejowego, infrastruktury i transportu publicznego, świadomie buduje swój wizerunek. Zarządzający zdają sobie sprawę, że to od dobrej reputacji zależy wartość firmy, kształtowana przez jakość relacji z interesariuszami: partnerami biznesowymi, inwestorami, decydentami, mediami czy pracownikami. Dobry wizerunek buduje się latami, ale można go utracić w jednej chwili – w wyniku nieprawdziwej, lecz krytycznej publikacji czy niewłaściwie zarządzanej sytuacji kryzysowej. Niestety, bardzo często jesteśmy świadkami, że doradcy ds. PR nie rozumieją specyfiki branży. Dlatego tworząc Komunikator, wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku – oferując wyspecjalizowane, branżowe usługi w obszarze public relations i public affairs.

Dowiedz się więcej na